Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Uncategorized > Čestitamo koleginici prof. dr Vesni Mišković-Stanković na velikom uspehu

Čestitamo koleginici prof. dr Vesni Mišković-Stanković na velikom uspehu

Univerzitet Stenford, SAD, je krajem 2022. godine objavio listu 2% najuticajnijih naučnika u svetu iz svih oblasti nauke prema bazi Skopus. Lista je bazirana na standardizovanoj metrici citiranja svih naučnika i naučnih disciplina i nalazi se na LINKU.

Prof. dr Vesna Mišković-Stanković, redovni profesor Fakulteta za ekologiju i zaštitu životne sredine Univerziteta Union-Nikola Tesla, se nalazi na karijernoj listi za ukupan doprinos na LINKU i na listi za doprinos u 2021. godini se može videti na LINKU.

Na LINKU  je objavljena nova lista AD Scientific Index World Scientist and University Ranking  2023, gde se može videti rangiranje naučnika prema citiranosti i h indeksu (Rankings for Scientist), zbirno i po oblastima. Profesor Vesna Mišković Stanković je u Srbiji u Chemical Sciences na 1. mestu a zbirno na 22. mestu.