Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Aktuelno > Deep Tech and Sustainable Environment

Deep Tech and Sustainable Environment

U okviru projekta DeepGreenInno, 16. i 17. maja održana je radionica pod nazivom „Deep Tech and Sustainable Environment“ na Univerzitetu Union Nikola Tesla u Beogradu, u kojoj su učestvovali partneri iz Sarajeva, Banja Luke i Milana, kao i iz Rumunije. Brojna zanimljiva predavanja okupila su veliki broj zainteresovanih učesnika, akademskih i neakademskih, koji su odvojili vreme da čuju rezultate najnovijih istraživanja u oblasti zaštite životne sredine i njihove primene u industriji i preduzetništvu.

Drugi dan radionice obeležila je poseta projektnog tima Naučno-tehnološkom parku u Novom Sadu, gde su nas dočekali pridruženi partneri sa Univerziteta u Novom Sadu i Naučno-tehnološkog parka. Gosti su se upoznali sa funkcionisanjem Parka, kao i sa start-up-ovima i kompanijama koje se nalaze u okviru Parka.