Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Opste vesti > Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost potpisao je Memorandum o saradnji sa prestižnom Turskom nacionalnom Policijskom Akademijom

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ potpisao je Memorandum o saradnji sa prestižnom Turskom nacionalnom Policijskom Akademijom. Ugovor su u Ankari potpisali prof. dr Violeta Rašković Talović, dekan Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost i prof. dr Ufuk Aihan, zamenik predsednika Turske Nacionalne Policijske Akademije. Važnim strateškim dokumentom otvara se mogućnost razmene studenata i profesora, organizacija međunarodnih konferencija, kao i učešće u zajedničkim projektima.