Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Fakultet za graditeljski menadžment > Izložba studenata arhitekture KROZ RAZMERE – svečano otvaranje je 9. aprila 2024. godine u 18:30 časova u Likovnoj galeriji Zadužbine Ilije M. Kolarca

Izložba studenata arhitekture KROZ RAZMERE - svečano otvaranje je 9. aprila 2024. godine u 18:30 časova u Likovnoj galeriji Zadužbine Ilije M. Kolarca

Izložba studenata arhitekture KROZ RAZMERE biće održana u periodu 8-11. aprila 2024. godine u Likovnoj galeriji Zadužbine Ilije M. Kolarca. Svečano otvaranje je zakazano za 9. april u 18.30 časova u Likovnoj galeriji Zadužbine Ilije M. Kolarca. Izbor radova: Doc. dr Jelena Mitrović, Prof. dr Vladimir Stevanović, Prof. dr Dragana Vasiljević Tomić. Očekujemo Vas. Detaljnije možete videti na LINKU.