Na Univerzitetu „Union Nikola Tesla“ održana je treća međunarodna konferencija „The third international conference on sustainable environment and technologies“

Na Univerzitetu „Union Nikola Tesla“ 22.09.2023. godine održana je treća međunarodna konferencija „The third international conference on sustainable environment and technologies“. Konferencija je održana on-line sa brojnim prisustvom i sa preko 30 izlagača naučnih radova iz 13 zemalja. U radovima, usmeno ili na posterima izloženi su značajni rezultati na temu održivog razvoja kroz više naučnih oblasti.