Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost > Narodnu skupštinu Republike Srbije posetili su danas studenti Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost iz Beograda, koje je pozdravio i predsednik Skupštine dr Vladimir Orlić

Studenti Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost imali su i ove školske godine mogućnost da posete Dom Narodne skupštine. Tom prilikom studentima se obratio i predsednik Narodne skupštine, gospodin Vladimir Orlić, istakavši značaj ovog kulturno-istorijskog spomenika, kao i ulogu koju Parlament ima u donošenju i sprovođenju važnih zakona i odluka.
Još jednom se zahvaljujemo gospodinu Orliću i grupi za edukaciju na srdačnoj dobrodošlici i gostoprimstvu!
Detaljnije možete pročitati i na LINKU.