Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Uncategorized > Poseta studenata Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost Vojnoobaveštajnoj agenciji 2023

Studenti Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost imali su jedinstvenu priliku da posete Vojnoobaveštajnu agenciju i detaljno se upoznaju sa delokrugom rada ove važne institucije. Zahvaljujemo se pukovniku gospodinu Dragutinu Sretoviću na gostoprimstvu i na svim pojedinostima o mestu i ulozi koju VOA zauzima u bezbednosnom sistemu Republike Srbije. Našim studentima je predstavljena i stalna izložbena postavka koja sadrži brojne zanimljive eksponate kojima su se pripadnici Agencije služili tokom izvršavanja zadataka.