Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost > Poseta studenata Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost Institutu za političke studije

Studenti Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost posetili su Institut za političke studije upoznavši se sa radom Instituta, istraživačkim centrima i izdavačkom delatnošću. Tom prilikom studentima su kratko predavanje održali i direktor Instituta prof. dr Miša Stojadinović, kao i dr Marija Đorić, rukovodilac Centra za proučavanje bezbednosti. Dekan Fakulteta, prof. dr Violeta Talović, istakla je značaj saradnje sa tako važnom institucijom, kao i kakve se mogućnosti na taj način otvaraju i našim diplomiranim studentima.
Više detalja možete pronaći na sledećem LINKU.