Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Uncategorized > Posete Doma Narodne skupštine od strane studenata Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost

Studenti Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost imali su jedinstvenu priliku da posete Dom Narodne skupštine i direktno saznaju sve o istorijatu najvišeg predstavničkog tela i nosioca ustavotvorne i zakonodavne vlasti u Republici Srbiji. Tom prilikom studenti su obišli veliku plenarnu salu i malu salu, biblioteku, kao i salu za prijem najviših zvaničnika, upoznavši se sa samim zdanjem, istorijskom, arhitektonskom i kulturnom vrednošću zbog koje je proglašeno spomenikom kulture.
Zahvaljujemo se grupi za edukaciju Narodne skupštine na srdačnoj dobrodošlici i gostoprimstvu.