Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Aktuelno > REZULTATI KONKURSA PROJEKTA DEEP GREEN INNO

REZULTATI KONKURSA PROJEKTA DEEP GREEN INNO

U okviru projekta DEEP GREEN INNO (po pozivu EIT u okviru Horizon zajednice Deep Tech in Material Sciences: „Greening the Balkan HEIs Innovation and Entrepreneurial Potential“) https://deepgreeninno.ba/  Univerzitet Union Nikola Tesla iz Beograda objavljuje rezultate:

KONKURSA ZA STRUČNE RADOVE STUDENATA NA TEMU

PRIMENA ZELENIH INOVACIJA KROZ PREDUZETNIŠTVO

Na konkurs za stručne radove studenata na temu PRIMENA ZELENIH INOVACIJA KROZ PREDUZETNIŠTVO prijavljeno je 10 radova studenata „Univerziteta Union Nikola Tesla“.

Komisija u sastavu:

Prof Sanja Mrazovac Kurilić, Prof Ljiljana Nikolić Bujanovič, Prof Aleksandar Gračanac, Prof Dejan Beljaković, Prof Aleksandar Milajić, Doc.Bojana Božilović, Donela je sledeću odluku o rangiranju pristiglih radova:

Prvo mesto rad Klare Kostić Glavčić, „Industrijska konoplјa-Energetski efikasna budućnost“

Drugo mesto rad Teodore Marković, „Integrisanje anaerobne digestije i mikrotalasnog sušenja za poboljšanje upravljanja kanalizacionim muljem u Srbiji: tehničke, ekonomske i ekološke perspektive“

Treće mesto rad Nine Savić, Uticaj aktivizma lokalne zajednice na izmene infrastrukturnih planova u kontekstu zaštite životne sredine“

Četvrto mesto rad Stevana Ljubenovića, „Mogućnost ponovne primene građevinskog otpadnog materijala“

Autorima pobedničkih radova čestitamo, a svećano proglašenje pobednika i dodela nagrada održaće se u petak 28.06.2024 u 11h na Univerzitetu „Union Nikola Tesla“.

Pogledati ceo dokument