Univerzitet Union Nikola Tesla > Vesti > Opste vesti > Učešće prof. dr Vesna Mišković-Stanković na međunarodnim konferencijama kao predavač po pozivu (Invited lecture)

Prof.dr Vesna Mišković-Stanković, redovni profesor Fakulteta za ekologiju i zaštitu životne sredine Univerziteta Union Nikola Tesla, je bila pozvana da održi plenarna predavanja (Invited lectures) na tri međunarodne konferencije: 12th International Symposium on Electročemical Impedance Spectroscopy, EIS 2023, Beijing, Čina, July 2-7, 2023; Workšop Innovations in fractional calculus and applications to functional and biological materials, CECAM-HQ-EPFL, Lausanne, Switzerland, September 13-15, 2023; i 26th Congress of the Society of Cemists and Tečnologists of Macedonia, Ohrid, N. Macedonia, September 20-23, 2023. Setrifikate možete pogledati OVDE OVDE.