Poseta studenata Fakulteta za preduzetnički biznis i mendžment nekretnina i Fakulteta za ekonomiju i finansije HQ Addiko bankama

Studenti Fakulteta za preduzetnički biznis i mendžment nekretnina i Fakulteta za ekonomiju i finansije su 21.03.2024. godine imali priliku da posete HQ Addiko banke i da im se u uvodnom delu obrati predsednik Izvršnog odbora gospodin Vojislav Lazarević. Ispred ostalih sektora, studentima su se obratili vodeći ljudi sektora: HRO, Korporativno upravljanje, Retail, Procena kreditnog rizika i odobrenje plasmana, Marketing, Odeljenje za upravljanje proizvodima, Informaciona bezbednost.